O nas
MISJA ALKING NIERUCHOMOŚCI
ZBUDOWANIE RELACJI Z KLIENTEM KLUCZEM DO SUKCESU W SPRZEDAŻY I NEGOCJACJACH.

Alking Nieruchomości to Agencja, która powstała w 2017 roku z połączenia wielu lat doświadczeń najlepszych praktyków na rynkach: deweloperskim i pośrednictwa w sprzedaży.

Mamy za sobą blisko 2 tysiące wybudowanych mieszkań na przestrzeni 15 lat. Klienci, którzy zamieszkali w naszych inwestycjach, pozostają z Nami w kontakcie i często Nas polecają, co jest dla Nas największą miarą sukcesu. Pośrednicząc w sprzedaży nieruchomości od 2010 roku, negocjowaliśmy dla Naszych Klientów, kończąc transakcją ponad 3 tysiące razy. Klienci, którym pomogliśmy w bezpiecznym zakupie swojej nieruchomości także pozostają z Nami w kontakcie, a przez fakt, że często Nas polecają, mamy przyjemność uczestniczyć, pośredniczyć i pomagać w Ich kolejnych transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości do dzisiaj.

Alking Nieruchomości stworzyli pasjonaci, którzy są profesjonalistami w branży Nieruchomości. Wiemy jak ważną misję mamy do wypełnienia za każdym razem.

Gdy budujemy to wiemy, że Nasi Klienci zamieszkają komfortowo.

Gdy negocjujemy to jesteśmy pewni, że transakcja odbędzie się na najlepszych do uzyskania warunkach dla każdej ze stron.

Gdy finalizujemy transakcję to gwarantujemy jej bezpieczny przebieg poprzez rzetelne sprawdzenie i przygotowanie potrzebnych dokumentów.

 

Nasz Zespół:

 

Natalia Leleń - Pełnomocnik Zarządu, Marketing, Księgowość 

kontakt@alkingnieruchomosci.pl

 

Joanna Bestfal - Kierownik zespołu, Specjalista ds. Nieruchomości

jbestfal@alkingnieruchomosci.pl

+48 695 240 674, +48 690 977 265

 

Filip Bobowski - Specjalista ds. Nieruchomości

fbobowski@alkingnieruchomosci.pl

+48 690 977 266

 

Marzanna Suchocka - Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr 27314

msuchocka@alkingnieruchomosci.pl

+48 690 977 263

Skontaktuj się z nami
+48 690 977 265
kontakt@alkingnieruchomosci.pl
pełne dane kontaktowe